Uwaga:                                       

Każdego dnia nasza baza projektów się zwiększa.


Zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki projektów!


Willa Weronika 3      228.90 m2


OpisRzutyElewacje i PrzekrojeKoszty budowyDodatkiOpis pomieszczeń:
6 pokoi, 1 kuchnia, 3 łazienki, 2 garaże, instalacja CO, instalacja ELEKTR, instalacja GAZ, instalacja WK,
 
  Powierzchnia użytkowa:228.90 m2
  Powierzchnia netto
(podłóg):
282.10 m2
  Powierzchnia zabudowy:202.30 m2
  Wysokość budynku:9.04 m
  Kubatura:1357.60 m3
  Min. wymiary działki:23.70m x 25.80m

TECHNOLOGIA I KONSTRUKCJA:
ściany: pustak ceramiczny Porotherm 25 cm, styropian 14 cm + tynk
strop: płyta żelbetowa
schody: żelbetowe i drewniane jednobiegowe
dach: czterospadowy, nachylenie: 22

  CENA PROJEKTU3120.00 PLN

 Widok 1
Willa Weronika 3 - Widok 1
 Widok 2
Willa Weronika 3 - Widok 2
 Widok 3
 Widok 4
Biuro projektowe: ARCHON

Opis projektu „Willa Weronika 3”:
Elegancka, wyróżniająca się nowoczesną linią rezydencja rodzinna. Program funkcjonalny parteru rozwiązany został jako otwarta przestrzeń stanowiąca centrum życia rodzinnego i towarzyskiego. Przenikające się: salon z jadalnią z olbrzymim stołem oraz otwarta kuchnia - zachęcają do spotkań w większym gronie. Zaprojektowany w sąsiedztwie salonu i jadalni podcień w naturalny sposób utworzył letnią jadalnię a szerokie płaszczyzny przeszkleń w niecodzienny sposób doświetliły wnętrze. Programu parteru dopełnia gabinet przy wejściu, łazienka, spiżarnia oraz pralnia z kotłownią z przejściem do garażu. Poddasze zaprojektowane zostało jako strefa wypoczynku domowników. Zapewnią go trzy ciche pokoje oraz sypialnia państwa domu z własną komfortową łazienką. Atrakcją tej strefy jest narożne przeszklenie w łazience w sposób oryginalny doświetlające pomieszczenie. Piękny i funkcjonalny dom o współczesnej formie architektonicznej i efektownie ukształtowanej przestrzeni wewnętrznej. Dostepne są wersja: -z wejściem od południa,Ceny podane na stronie publikowane są wyłącznie w celach informacyjnych i nie stanowią oferty w rozumieniu prawa handlowego.
Mimo, iż Biuro projektowe dołożyło wszelkich starań w przygotowaniu materiałów istnieje możliwość wystąpienia błędów w informacjach dotyczących projektów.

 
  
Nasza strona nie korzysta z plików cookies i nie gromadzani żadnych danych wprowadzanych za pośrednictwem strony. Wybór kryteriów oraz wprowadzane dane w wyszukiwarce projektów są wykorzystywane wyłącznie do przedstawienia użytkownikowi projektów wg zadanych przez niego kryteriów (wywołania zapytań do bazy danych).

STRONA GŁÓWNA
Copyright - 2007-2011 Biuro Projektowo-Handlowe KRAMPA. Wszystkie prawa zastrzeżone.