Uwaga:                                       

Każdego dnia nasza baza projektów się zwiększa.


Zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki projektów!


Dom w dziewannie 2      122.40 m2


OpisRzutyElewacje i PrzekrojeKoszty budowyDodatki


Uwaga: w zakładce 'Dodatki' dostępne jest zestawienie materiałów w postaci pliku arkusza kalkulacyjnego (Excel)

*Koszt robót instalacyjnych ustalono wskaźnikowo w wysokości 14% kosztów robót budowlanych. Jest to koszt wszystkich instalacji bez możliwości rozpisania ich na poszczególne branże.


Koszty budowy: 296600.00 PLN
(stan pod klucz)


Stan pod klucz (Koszty budowy ogółem) - podany koszt przewiduje wykonanie robót systemem zleconym przez przedsiębiorstwo budowlane. Oznacza zakończony stan budynku, gotowy do użytkowania, zawiera wykończenie całkowite, z tynkami wewnętrznymi, malowaniem, okładzinami z glazurą, podłogami wykończonymi parkietem, panelami bądź terakotą, (zależnie od projektu), stolarką wewnętrzną i zewnętrzną, instalacjami wewnętrznymi wraz z białym montażem. Koszt ten ulegnie obniżeniu przy wykonawstwie systemem gospodarczym, w zależności od wielkości własnego wkładu pracy i użytych materiałów.

Ceny podane na stronie publikowane są wyłącznie w celach informacyjnych i nie stanowią oferty w rozumieniu prawa handlowego.
Mimo, iż Biuro projektowe dołożyło wszelkich starań w przygotowaniu materiałów istnieje możliwość wystąpienia błędów w informacjach dotyczących projektów.

 
  
Nasza strona nie korzysta z plików cookies i nie gromadzani żadnych danych wprowadzanych za pośrednictwem strony. Wybór kryteriów oraz wprowadzane dane w wyszukiwarce projektów są wykorzystywane wyłącznie do przedstawienia użytkownikowi projektów wg zadanych przez niego kryteriów (wywołania zapytań do bazy danych).

STRONA GŁÓWNA
Copyright - 2007-2011 Biuro Projektowo-Handlowe KRAMPA. Wszystkie prawa zastrzeżone.